Відновлення екосистеми лиману Сасик

Відновлення екосистеми лиману Сасик

Одеська облрада вирішила профінансувати відновлення екосистеми лиману Сасик.

Поки Одеський облвиборчком підбиває підсумки голосування за кандидатів облради 7 скликання, чинний голова облради Михайло Шмушкович вирішив скликати останню 45-сесію, на яку президія представницького органу обласної влади винесла 32 питання. Однак підтримали депутати при голосуванні лише за проект одного з актуальних рішень - про відновлення екосистеми морського лиману Сасик.

У сесійному залі 30 жовтня зібрались усього 68 депутатів із 132-х, обраних 5 років тому, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Президія пропонує розглянути сьогодні усі спірні й проблемні питання, а не передавати їх "у спадщину" депутатам наступної каденції. Фактично нам треба було б прибрати "в оселі" перед тим, як передати її новим господарям", - звернувся до колег Шмушкович.

Однак депутатська більшість, яку в облраді становлять екс-"регіонали, вкотре продемонстрували при голосуванні за вирішення "стратегічних" питань, що розв'язання назрілих проблем Одещини їх не хвилює. Зокрема, було провалено ухвалення питань про відновлення на початку листопада запуску морської води для поповнення Куяльницького лиману, виділення землі під будівництво ЛЕП на території Білгород-Дністровського району через Нижньодністровський заповідник. Проігнорували депутати також голосування проекту рішення про повернення Акерманської фортеці місту Білгород-Дністровський тощо.

Єдиним питанням, що здобуло підтримку з боку більшості членів облради, виявився проект рішення "Про відновлення екосистеми морського лиману Сасик та реабілітацію прилеглих територій".

Незважаючи на очевидну актуальність виділення землі під будівництво ЛЕП на території Білгород-Дністровського району, це питання через нестачу голосів довелось перенесли на розгляд першої сесії облради 7 скликання, до складу якої нинішнього голову облради Шмушковича не обрано.

Михайло Аксанюк, ОДЕСА
30 жовтня 2015 року

Close