Кириленко Павло

Кандидат на посаду Одеського міського голови

Кириленко Павло Веніамінович

Дата народження: 29.09.1976
Освіта: вища
Партійність: член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Місце роботи: начальник відділу ТзОВ «Ватек ЛТД»
Місце проживання: смт Великодолинське, Овідіопольский р-н, Одеська область
Суб’єкт висування: Одеська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Біографія

Народився 29 вересня 1976 року, освіта вища, начальник відділу, ТОВ «Ватек ЛТД», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», проживає в смт Великодолинське Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня.

Є членом партії ВО «Свобода» з 1995 року. Вже у 1997 – 1998 роках партія взяла участь у парламентських виборах у блоці «Менше Слів». Тоді балотувався у списку блоку під № 26. Очевидно, що коли створюється ідеологічна політична партії, її головною метою є здобуття влади в державі та реалізація власної програми і впровадження в життя ідеологічної концепції, моделі розвитку суспільства. Ми усвідомлюємо необхідність тотальних змін у системи, яка сформувалась на тлі посткомуністичного радянського минулого. Хочу одразу зауважити, що перемога на виборах навіть дуже порядної людини, з правильним баченням реформ та змін і величезним бажанням втілити їх у життя, не приведе до суттєвого результату, якщо це не є робота великої команди однодумців, направленої на зміни у всій загальнодержавній системі. В іншому випадку людина, яка здобула перемогу, буде змушена підлаштовуватись під існуючи правила, працювати в системі і так чи інакше перетвориться лише у частку тої гнилої системи, яка сьогодні панує в нашій державі. Виходячи з цього розуміння, ґрунтується моя впевненість у необхідності брати участь у виборах як на посаду Одеського міського голови, так і кандидатом до Одеської міської ради.

Я вперше був висунутий на посаду Одеського міського голови під час виборчої компанії на місцевих виборах 2010 року. Вдруге на проміжних виборах 2014 року.

Фото з кандидатом

 

Новини з кандидатом

 

Close