Одеська поліція розслідує більше 40 кримінальних справ за фактами правопорушень на виборах-2015

Одеська поліція розслідує більше 40 кримінальних справ за фактами правопорушень на виборах-2015

Спостерігачі Одеської обласної організації "Комітету виборців України" зафіксували під час виборів до місцевих рад понад 300 порушень виборчого процесу. Однак лише за 70 фактами правопорушень були розпочаті кримінальні провадження, 4 обвинувальні висновки скеровані до суду, а ще по 42 справах триває розслідування.

Про це повідомили у п'ятницю під час засідання "круглого столу" на тему: "Дотримання законності та безпеки волевиявлення громадян під час місцевих виборів-2015" голова облКВУ Анатолій Бойко та заступник керівника Слідчого управління Одеського главку Національної поліції України Ігор Федоров, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За фактами правопорушень на виборах співробітники правоохоронних органів Одеської області розпочали у жовтні 70 кримінальних проваджень. В тому числі 4 обвинувальні висновки стосовно правоопорушників скеровані до суду, 4 кримінальні провадження під час розслідування об'єднані і 21 закриті слідчими або прокуратурою за недостатністю доказів. Слідство по решті проваджень триває", - зазначив Федоров.

За словами заступника керівника Слідчого управління Одеського главку Національної поліції, "слідчі продовжують збирання доказів по цих справах та опитування свідків".

У свою чергу, голова облКВУ Бойко уточнив, що "спостерігачами зафіксовано понад 300 порушень виборчого законодавствана території Одещини, причому 60 відсотків - в облцентрі. Найбільше порушень, пов'язаних з підкупом виборців, застосуванням адмінресурсу та порушенням правил ведення агітації, допустили представники політичних партій "Опозиційний блок", "Блок Петра Порошенка "Солідарність" і "Довіряй ділам".

Михайло Аксанюк, ОДЕСА. 27 листопада 2015 року.

Close