Одеська прокуратура розслідує 46 правопорушень на виборах

Одеська прокуратура розслідує 46 правопорушень на виборах - 3 справи уже в суді

Органи прокуратури Одеської області здійснюють 46 кримінальних проваджень за фактами правопорушень на місцевих виборах, в тому числі незаконного впливу на результати підрахунку голосів виборців.

Про це в середу повідомили Укрінформу в прес-службі прокуратури Одеської області.

"Станом на 4 листопада органи прокуратури Одеської області здійснюють процесуальне керівництво у 46 кримінальних провадженнях, що розслідуються за фактами правопорушень на виборах-2015. Три обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості за ознаками ч. 1 ст. 160 (підкуп виборця) Кримінального кодексу України Білгород-Дністровська міжрайонна прокуратура уже скерувала до міськрайонного суду", - зазначили в облпрокуратурі.

У прес-службі уточнили, що "повідомлено про підозру трьом громадянам, які отримали незаконну винагороду за тимчасову реєстрацію місця проживання та надання свого голосу за одного з кандидатів на посаду селищного голови Затоки Білгород-Дністровського району".

Що стосується досудових розслідувань, які поки не завершено, то 12 із 46-и стосуються підозрюваних у скоєнні злочинів за ознаками підкупу виборців, 8 - підозрюваних у причетності до фальсифікацій виборчих документів. Ще 26 осіб притягнуто до відповідальності за хуліганські прояви та інші правопорушення під час виборів та передвиборчих перегонів, додали в прес-службі.

Михайло Аксанюк, ОДЕСА. 4 листопада 2015 року.

Close