Одеський Майдан передчасний

Одеський Майдан передчасний

Одеський Майдан передчасний

Адвокати Боровика боротимуться в суді - "одеський Майдан" передчасний - Саакашвілі

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі має намір стежити за перебігом розгляду позовів кандидата в мери Саші Боровика в судових інстанціях, оскільки вважає, що допущено очевидні маніпуляції на виборах міського голови Одеси. Однак вважає заклики влаштувати "одеський Майдан" передчасними і контрпродуктивними.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

"Я чудово розумію і поділяю почуття досади і навіть злості в одеситів після очевидних маніпуляцій для того, щоб не допустити другого туру виборів мера в Одесі. Група хороших юристів до кінця відстоюватиме цю справу в суді. У свою чергу облпрокуратура під керівництвом Давида Сакварелідзе домоглася судового рішення про виїмку сфальшованих протоколів. Я особисто дуже пильно стежитиму за тим, щоб розгляд проходив за законом", зазначив Саакашвілі.

Очільник ОДА нагадав, що "небайдужі громадяни утворили Комітет дії", з яким буде дуже тісно співпрацювати.

Водночас, зауважив Саакашвілі, "я вважаю заклики влаштувати "одеський Майдан" передчасними і контрпродуктивними. Велика частина причин, які призвели до нахабства злодіїв і шахраїв при владі, криється в загальноукраїнських проблемах. І в цілому ключ до цих проблем знаходиться в Києві. Потрібні радикальні зміни в усій Україні, яких повинні домагатися всі розсудливі сили, у тому числі й одесити. Обмежуватися тільки якимись окремо взятими місцевими бандитами не дасть бажаного ефекту".

"Я налаштований, боротися з усім цим до повної перемоги. У першу чергу - це боротьба з великою корупцією, з кланами в Києві, без підтримки яких беззаконня в Одесі й інших містах було б неможливим", резюмував Саакашвілі.

Михайло Аксанюк, ОДЕСА
30 жовтня 2015 року

Close