Одеські депутати затвердили результати виборів

Одеські депутати затвердили результати виборів

Одеські депутати затвердили результати виборів, але забули прийняти присягу.

Новообраних депутатів Одеської міськради провели першу сесію 7 скликання, на якій голова міськвиборчкому Євген Григор'єв зачитав список депутатів, які здобули на виборах найбільше голосів, і офіційно представив членам міськради новообраного міського голову Геннадія Труханова.

48 із 64 новообраних членів міськради, що прибули на сесію, затвердили постанови виборчкому про реєстрацію нових депутатів та Одеського міського голову, який під час виступу ініціював підписання Меморандуму про взаємодію між фракціями й групами, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я впевнений, що основних досягнень на сесіях 6 скликання ми досягали тоді, коли депутати різних фракцій і груп поєднували зусилля довкола успішного вирішення проблем міста. Зокрема, завдяки цьому нам вдалося ухвалити Генплан розвитку Одеси. Зараз нам варто підготувати й підписати Меморандум про спільні дії фракцій заради розв'язання складних завдань, поставлених виборцями перед нами", - зазначив Труханов.

Після цього мер оголосив про закриття сесії. Однак під час звучання мелодії гімну Одеси, депутати спохватилися, що забули прийняти присягу.

Довелось-таки Труханову знову відкрити сесію, щоб прийняти присягу. Після цього першу сесію закрили остаточно. Секретаря міськради вирішено обрати на наступній сесії 7 скликання.

Спілкуючись після сесії з журналістами, Труханов прокоментував незгоду свого головного опонента на виборах Олександра Боровика з оприлюдненими результатами підрахунку голосів на виборах і закликів городян вийти на вулиці протестувати проти їх легітимізації.

"Якщо у когось є підозри щодо здобутої мною перемоги і чесного підрахунку голосів на виборах, в такому разі єдиний вихід - звернутися до суду і чекати його вердикту. Я думаю, що недостатньо здобути освіту за кордоном, аби стати мером - потрібно ще й уміти програвати", - сказав Труханов.

Він також підтвердив, що "не проти перерахунку голосів на окремих дільницях, якщо для цього будуть законні підстави".

Михайло Аксанюк, ОДЕСА
28 жовтня 2015 року

Close