Одеські правоохоронці затримали керівника міськуправління дорожнього господарства

Одеські правоохоронці затримали керівника міськуправління дорожнього господарства

Одеські правоохоронці затримали за зловживання керівника міськуправління дорожнього господарства.

Співробітники Управління протидії злочинам у сфері економіки Одеського облУВС та міськпрокуратури Одеси затримали сьогодні за зловживання службовим становищем керівника Управління дорожнього господарства Одеської міськради Андрія Шмагу.

Про це стало відомо кореспонденту Укрінформу з джерел у правоохоронних органах, а в прес-службі облпрокуратури підтвердили про затримання одного з високопосадовців міськради.

"У Слідчому управлінні облУВС повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем керівнику Управління Одеської міськради, згідно з ознаками ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Оскільки встановлено, що цей держслужбовець необґрунтовано переказав у 2012 році 917 тисяч гривень на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю за виконання будівельних робіт, а саме завищив вартість їх виконання та експлуатації техніки", - зазначили облпрокуратурі.

Цими незаконними діями місцевому бюджету спричинено збитки в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування вестиме Слідче управління Одеського главку МВС, а прокуратура Одеської області здійснюватиме процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, підсумували в прес-службі прокуратури.

Михайло Аксанюк, ОДЕСА
30 жовтня 2015 року

Close