Позови до ТВК кандидатів у мери

Позови до ТВК кандидатів у мери

Одеський адмінсуд відхилив позови до ТВК кандидатів у мери Волошенкова і Кириленка

Окружний адміністративний суд Одеської області відмовився задовольнити позови до міськвиборчкому кандидатів на посаду міського голови Одеси Дмитра Волошенкова (від Аграрної партії) та Павла Кириленка (від ВО «Свобода») про визнання частини виборчих бюлетенів зіпсованими.

Адмінсуд відхилив вимоги обидвох позивачів, повідомили Укрінформу в прес-службі Одеської облорганізації Комітету виборців України.

"Кандидати в мери Волошенков і Кириленко подали в окружний адмінсуд позови до Одеської територіальної виборчої комісії про визнання зіпсованими частини виборчих бюлетенів. Третьою особою при розгляді позовів виступало видавництво «Чорномор'я», яке друкувало бюлетені. Кандидати вважали, що недопущено неточності і просили визнати бюлетені недійсними, а також зобов'язати встановити результати виборів без урахування зіпсованих бюлетенів. Однак колегія суддів відхилила позов, визнавши претензії кандидатів у мери необгрунтованими", - зазначили в облКВУ.

Нагадаємо, окружний адмінсуд Одеської області також відхилив 30 жовтня позов кандидата в мери Саші Боровика до Суворовського тервиборчкому Одеси. Однак адвокати продовжуватимуть відстоювати в суді позицію Боровика про фальсифікацію виборів, повідомив Міхеїл Саакашвілі.

Михайло Аксанюк, ОДЕСА
30 жовтня 2015 року

Related Articles

Close