Молодь за право вибору

Метою  проекту "Молодь за право вибору" є підвищення рівня активності молодих виборців на виборах до місцевих органів влади 2015 року, а також підвищення рівня обізнанності молодих журналістів щодо доступу до інформації під час виборчого процесу, методів демократичного та прозорого висвітлення виборів та голосування шляхом проведення інформаційної кампанії.

 

Сайт створено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

 

"Асоціація журналістів "Європейський вибір"

Метою діяльності громадської організації "Асоціація журналістів "Європейський вибір" є здійснення діяльності, спрямованої на всебічну підтримку демократичних свобод в інформаційній сфері, сприяння зміцненню європейських стандартів журналістської діяльності, сприяння здійсненню регіональних, місцевих та міжнародних програм.

 

Віктор Аксанюк

 Директор громадської організації
"Асоціація журналістів "Європейський вибір"


Close