Азаров Вячеслав

Кандидат на посаду Одеського міського голови

Азаров Вячеслав Валентинович

Дата народження: 22.05.1964

Освіта: професійно-технічна

Партійність:  «Союз анархістів України»

Місце роботи: тимчасово не працює      

Суб’єкт висування: самовисування        

Постанова № 24

Біографія

Азаров Вячеслав Валентинович, - засновник, провідний теоретик і беззмінний голова виконавчого комітету Політичної партії «Союз анархістів України».

Народився в Одесі, в сім'ї службовців. Трудову діяльність розпочав в 1981 р. слюсарем-складальником Одеського заводу «Нептун». З 1982 р. курсант Одеського морехідного училища рибної промисловості. З 1985 р. працював електромеханіком на судах рибного і торгового флотів. З розвалом СРСР і його флоту був списаний на берег, намагався зайнятися бізнесом, збанкрутував, безробітний.

У 1993-97 рр. начальник відділу інформації ПМП «Стройтехінформ» (м.Одеса). У 1997-98 рр. фахівець виконкому Одеської міської ради.

У 1994-98 рр. член соціал-демократичної партії України (СДПУ). 1997-98 рр. голова правління Одеської обласної організації СДПУ. 1997-98 рр. експерт громадської організації «Інститут прикладних соціальних досліджень».

У 1999 р. один з трьох засновників Політичної партії «Союз анархістів України» (САУ). Глава президії Установчого з'їзду САУ, обраний головою Політвиконкому партії. З 2000 р головний редактор партійної газети «Набат».

У 2005 р. засновник і кандидат в депутати від блоку «Народний трибунал Корчинського-Азарова» на виборах до Верховної Ради. Вперше з 1920 р блок виступив на виборах в Україні з анархічною програмою, але не був зареєстрований Центральною виборчою комісією. У 2006 р. кандидат на посаду селищного голови смт. Чорноморське під Одесою. Йшов з анархічною програмою, зайняв третє місце. У 2010 р. очолив партійний список Одеської міської організації САУ на виборах до міськради. Партія не подолала 3% бар'єр.

У 2012 р. заради збереження реєстрації САУ балотувався у Верховну Раду по мажоритарному округу № 136 (Суворовський район, м.Одеса). На дострокових виборах 2014 спробував себе кандидатом на посаду міського голови Одеси.

Автор понад ста публіцистичних статей, теоретичних розробок і досліджень з історії анархізму. Автор поетичної збірки «Месіанський час» (1998) та книги соціальних технологій «Дорослішання нації» (2001). У 2008 р. в Канаді опублікована його книга «Kontrrazvedka. The Story of the Makhnovist Intelligence Service»(Махновська контррозвідка). У квітні 2012 р. видана нова книга автора з історії махновського руху «Старобільська угода».

Новини про кандидата

 
Интервью кандидата

Интервью кандидата ...

Close