Кандидат на посаду Одеського міського голови

Іваницький Юрій Пантелійович

Дата народження: 23.09.1968
Освіта: вища
Партійність: безпартійний
Посада: голова
Місце роботи: Громадська організація «Кролевецька районна рада громадського самоврядування, захисту прав людини та з екології»
Місце проживання: м. Кролевець, Сумська область
Суб’єкт висування: самовисування

Постанова № 84

Біографія

Я, Іваницький Юрій Пантелійович наро­дився 23 вересня 1968 року в м. Кролевець. Українець. Вчився в Кролевецькій восьмирічній школі № 3, потім – в Кролевецькій с/ш № 5. Закінчив механіко-математичний факультет Київського держуніверситету ім. Т. Г. Шевченка, а ще раніше – професійно-технічне училище (на електрика) в м. Москва та Міжнародну школу менедже­рів в м. Москва. Працював в Кролевці електро­монтером на райвузлі зв’язку, водієм на авто­підприємстві, електромонтером-ремонтником на гарячих ділянках робіт ливарного цеху ар­матурного заводу. Бачачи своє покликання в громадсько-політичній діяльності і роботі в держуправлінні, неодноразово нама­гався працевлаштуватися держслужбовцем, наприклад, до Кролевецької райде­ржадміністрації, але кожного разу мені відповідали, що у них для мене немає і не передбачається вільного місця. Тому з 1995 року по цей час змушений займа­тися приватним підприємництвом, а по суті торгівлею на ринку, де торгую одноосібно (стою біля ла­бораторії).

На власні кошти балотувався в народні депутати України: у 1994 р. по Ямпільському округу та в 1998 р. по Конотопському округу. В 1998 році також балотувався на мера Кролевця, але агітації за себе не вів, оскільки одночасно ба­лотувався в народні депутати, що відбирало весь час. У 2002 році балотувався на мера Ко­нотопа (із-за непорядності нашої тодішньої місцевої влади), але із-за непомірних розцінок на рекламу змушений був зняти свою кандидатуру. Зараз балотуюся на посаду міського голови шляхом самовисування своєї кандидатури.

Не одружений. Не судимий. Шкідливих звичок не маю.

Новини з кандидатом

Close